Vas Ewald Dahlskog

Vas Ewald Dahlskog
Vas Ewald Dahlskog
Vas Ewald Dahlskog
Vas Ewald Dahlskog
Vas Ewald Dahlskog
Vas Ewald Dahlskog

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st., signerade ED, SKÅL, Bo Fajans, glaserat stengods, höjd 9-26 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Nagg

365618

2016-03-09