Ljusstakar art deco-stil

Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil
Ljusstakar art deco-stil

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, samtida, art deco-stil, förgylld brons, sittande kvinnofigurer, höjd 40 cm

Bruksslitage

365630

2016-03-06