Tillbringare glas

Tillbringare glas
Tillbringare glas
Tillbringare glas
Tillbringare glas

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TILLBRINGARE, 6 st, glas, 1900-talets första hälft, med slipad dekor samt förgyllning, höjd 15 cm

365632

2016-03-06