Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, Karl Johan, fanérad med mahogny, nedre låda med lunettformat fält, höjd 92cm, bredd 105 cm, nyckel finns, sent 1800-tal
Smärre slitage, en nyckelbricka saknas.
365659
2016-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här