Tennfigurer Holger Eriksson

Tennfigurer Holger Eriksson
Tennfigurer Holger Eriksson
Tennfigurer Holger Eriksson
Tennfigurer Holger Eriksson
Tennfigurer Holger Eriksson
Tennfigurer Holger Eriksson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLGER ERIKSSON TENNFIGURER, 1900-talets första hälft, 24 st tredimensionella signerade, 52 st i silhuett,
i 2 askar varav en med Exlibris

365672

2016-03-04