Byrå med stenskiva
2016-03-05
365673
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, höjd 70, 60x35 cm
Bruksslitage