Carl Fagerberg porslin

Carl Fagerberg porslin
Carl Fagerberg porslin
Carl Fagerberg porslin
Carl Fagerberg porslin
Carl Fagerberg porslin
Carl Fagerberg porslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FAGERBERG (1878-1948): Lodjur med unge, signerad och daterad Carl Fagerberg 1915, glaserat porslin, längd 19 cm

365680

2016-03-05