Domitalia stolar

Domitalia stolar
Domitalia stolar
Domitalia stolar
Domitalia stolar
Domitalia stolar
Domitalia stolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOMITALIA, stolar, 4 st., 2000-tal, svart skinn samt stål, sitthöjd 45 cm

Smärre slitage

365703

2016-03-05