Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Från minneshuset Kärnan", scroll, signerad och numrerad Minako Masui, 3/20, bildyta ca 209x64 cm
365704
2016-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här