Minako Masui scroll

Minako Masui scroll
Minako Masui scroll
Minako Masui scroll
Minako Masui scroll

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Från minneshuset Kärnan", scroll, signerad och numrerad Minako Masui, 3/20, bildyta ca 209x64 cm

365704

2016-03-19