Evald Kallstenius olja på duk
2016-03-05
365706
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EVALD KALLSTENIUS (1898-1957), Landskap, signerad samt intygad a tergo, olja på duk, 67x81 cm