Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUPPSATS, porslin, omkring 1900, genombruten skål, dekor av blommor i emaljfärger, stam med figuriner samt blommor och blad, höjd 34 cm, 30x22 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Nagg, slitage, skador

365714

2016-03-09