Bordsuppsats
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUPPSATS, porslin, omkring 1900, genombruten skål, dekor av blommor i emaljfärger, stam med figuriner samt blommor och blad, höjd 34 cm, 30x22 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Nagg, slitage, skador
365714
2016-03-09