Samearbeten

Samearbeten
Samearbeten
Samearbeten
Samearbeten
Samearbeten
Samearbeten
Samearbeten
Samearbeten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMEARBETEN, dockor, 2 st., 1950-tal, i fillt, samt Svepask i näver, signerad B Olofsson Vindeln, höjd dockor 18 cm, höjd svepask 18 cm

Dockorna är producerade i Samebyn på Skansen sent 1950-tal

Visst slitage

365725

2016-03-05