Samearbeten
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAMEARBETEN, dockor, 2 st., 1950-tal, i fillt, samt Svepask i näver, signerad B Olofsson Vindeln, höjd dockor 18 cm, höjd svepask 18 cm
Dockorna är producerade i Samebyn på Skansen sent 1950-tal
Visst slitage
365725
2016-03-05