Jules Cheret poster

Jules Cheret poster
Jules Cheret poster
Jules Cheret poster
Jules Cheret poster
Jules Cheret poster
Jules Cheret poster

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULES CHERET (Frankrike, 1836-1933): "Halle aux Chapeaux", affisch färglitografi, signerad och daterad i trycket 92, 120x80 cm

Något gulnad

365731

2016-03-09