Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, rokokostil, 1800-talets slut, fanerad i valnöt, uppsats med uttag för spegel, lådor i sargen, träskuren dekor, höjd 84, 115x55 cm

omarbetad, spegeln och nyckel saknas, sprickor

365770

2016-03-04