Toilettebord
2016-03-04
365770
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOILETTEBORD, rokokostil, 1800-talets slut, fanerad i valnöt, uppsats med uttag för spegel, lådor i sargen, träskuren dekor, höjd 84, 115x55 cm
omarbetad, spegeln och nyckel saknas, sprickor