Toilettebord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTEBORD, rokokostil, 1800-talets slut, fanerad i valnöt, uppsats med uttag för spegel, lådor i sargen, träskuren dekor, höjd 84, 115x55 cm
omarbetad, spegeln och nyckel saknas, sprickor
365770
2016-03-04