Tomasz Holuj

Tomasz Holuj
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOMASZ HOLUJ (född 1947): Röd komposition, signerad a tergo Holuj, blandteknik med bl.a telefonkataloger, 124 x 124 cm

Smärre slitage, färgbortfall längs kanter

365818

2016-03-09