Maja Setterberg akvarell

Maja Setterberg akvarell
Maja Setterberg akvarell
Maja Setterberg akvarell
Maja Setterberg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAJA SETTERBERG (1876-1950): Flicka i hembygdsdräkt, Dalarna, signerad och daterad Orsda 1908, akvarell, ca 21x12,5 cm

365823

2016-03-05