Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ med fyra lådor,1900-talets första, kolonialstil, imiterande bambu, höjd 86, 69x43 cm

Skador, ena kortsidan med bortslitet listverk, nyckel saknas

365829

2016-03-04