Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR med lådinredning, ek, 1700-tal, senare beslag i patinerad metall, höjd ca 107 93x53 cm

Renoverad, slitage

365840

2016-03-05