Trampbil
2016-03-05
365853
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TRAMPBIL, 1900-talets slut, plåt, med reklamdekaler, längd ca 110 cm
Skador, lös vindruta