Färglitografier bl a Rune Jansson Atti Johansson
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄRGLITOGRAFIER, 5 st, Rune Jansson, Kjell Sundqvist, Atti Johansson, Per Andersson, Johan Lundgren, kompositioner, vinrankor mm, signerade och numrerade, varierande mått, oramade
Smärre hanteringsveck o fläckar
365855
2016-03-05