Färglitografier bl a Rune Jansson Atti Johansson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄRGLITOGRAFIER, 5 st, Rune Jansson, Kjell Sundqvist, Atti Johansson, Per Andersson, Johan Lundgren, kompositioner, vinrankor mm, signerade och numrerade, varierande mått, oramade

Smärre hanteringsveck o fläckar

365855

2016-03-05