Beth Zeeh oljemålning

Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BETH ZEEH (1911-2004): Stilleben med blommor i vas, signerad Beth Zeeh, olja på duk, 60 x 48 cm

365860

2016-03-05