Gurli Kuylenstierna oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GURLI KUYLENSTIERNA (1866-1957): Stilleben med blommor, signerad Gurli Kuylenstierna 1942, olja på pannå, 36 x 32 cm

365861

2016-03-05