Henrik Ingvar Sörensen oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRIK SÖRENSEN (1882-1962): Grönt landskap, monogramsigernad och daterad HS 43, olja på duk, 48 x 56 cm

365866

2016-03-05