Haruo Sezaki oljemålning

Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HARUO SEZAKI (född 1907): Landskap, signerad och daterad Sezaki -50, olja på pannå, 38 x 44 cm

Zustandsbeschreibung

365869

2016-03-05