Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HARUO SEZAKI (född 1907): Landskap, signerad och daterad Sezaki -50, olja på pannå, 38 x 44 cm
Zustandsbeschreibung
365869
2016-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner