Soffgrupp Louis XVI-stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFGRUPP, Louis XVI-stil, skuren dekor, 1900-tal, bestående av: soffa, 2 bergèrer, 2 stolar, vitmålat soffbord, soffans längd ca 124, bordets höjd ca 70, 80x53 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, rotting delvis med skador, fläckar
365875
2016-03-05