Leif JOhansson oljemålning

Leif JOhansson oljemålning
Leif JOhansson oljemålning
Leif JOhansson oljemålning
Leif JOhansson oljemålning
Leif JOhansson oljemålning
Leif JOhansson oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 105 x 100 cm

365879

2016-03-05