Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets senare hälft, engelsk stil, mahogny, läderklädd skiva, 3 lådor i sargen, höjd 75, 137 x76 cm

Ytskador

365881

2016-03-05