Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets senare hälft, engelsk stil, mahogny, läderklädd skiva, 3 lådor i sargen, höjd 75, 137 x76 cm
Ytskador
365881
2016-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här