Lennart Rodhe grafik

Lennart Rodhe grafik
Lennart Rodhe grafik
Lennart Rodhe grafik
Lennart Rodhe grafik

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART RODHE (1916-2005), Mönster, signerad och daterad Lennart Rodhe 1997, 80/150, färgserigrafi, 20x15 cm

365887

2016-03-05