Anders Zorn etsning
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Bärsärk, etsning, signerad och daterad i trycket Zorn, 1914, signerad i blyerts, I. ca 25 x 17,8 cm S. ca 43 x 32,5 cm
LITTERATUR: Asplund 261, Hjert & Hjert 271
Gulnad
365935
2016-03-05