Väggapplicker

Väggapplicker
Väggapplicker
Väggapplicker
Väggapplicker

Klubbat för:

5 000 SEK

1 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, oscarianska, 1800-talets slut, förgylld zink, för fyra ljus vardera, med prismor, höjd ca 35 cm

Enstaka prismor kan saknas

365951

2016-03-05