Klubbat för:
5 000 SEK
1 000 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, oscarianska, 1800-talets slut, förgylld zink, för fyra ljus vardera, med prismor, höjd ca 35 cm
Enstaka prismor kan saknas
365951
2016-03-05