Richard Ryan färglitografier
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
RICHARD RYAN (född 1974): Mapp (4) "London by Ryan", bestående av: "Savile Row", "London Street", "London Victoria Station", "Parliament", signerade Ryan, AP 5/30, silkscreen, bladmått 48 x 63 cm
Kuntoraportti
365962
Päivämäärä:
2016-03-05