Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VEIKKO AALTONA (1910-90): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Aaltona -46, olja på duk, 65x54 cm

365967

2016-03-05