Ron Lior serigrafi

Ron Lior serigrafi
Ron Lior serigrafi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RON LIOR (född 1971), Lior 5, "Ocean motion", signerad Lior, numrerad 16/250, serigrafi, 55 x 85 cm

365987

2016-03-05