Thomas Bush Hardy

Thomas Bush Hardy
Thomas Bush Hardy

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THOMAS BUSH HARDY (1842-1897): kustscen, signerad T B Hardy samt daterad 1896, akvarell, 26x36

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre slitage

366000

2016-03-06