Spegel med konsolbord Karl Johan
2016-03-05
366017
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-tal, Karl Johan, fanérat i mahogny, delvis bronserad, spegelns mått ca 158x78, konsolbordets mått 82, 70x34 cm
Senare bronsering, fanérskador, sprickor