Syringar 1 par 18 k guld

Syringar 1 par 18 k guld
Syringar 1 par 18 k guld
Syringar 1 par 18 k guld
Syringar 1 par 18 k guld

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYRINGAR, 1 par, 18 k guld, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1838, ringstorlek ca 13 mm, vikt ca 2,7 g

En syring med större slitage och bristning samt bucklor (stämplar otydliga)

366021

2016-03-08