Akvarell

Akvarell
Akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES LAWSON STEWART (1829-1911), stadsbild, monogramsignerad JLS, 34x25 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre fläckar

366032

2016-03-06