C G Karlsson tempera

C G Karlsson tempera
C G Karlsson tempera
C G Karlsson tempera
C G Karlsson tempera

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): ur "Orden", signerad och daterad CGK -11, tempera på kartong, 20,5 x 19 cm

366045

2016-03-05