Vaser jugend Rörstrand

Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand
Vaser jugend Rörstrand

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, vaser, 2 st, jugend, porslin, höjd 11-22 cm, signerade W.L resp E.

Stora vasen med nagg samt tillverkningsdefekt

366046

2016-03-06