Akvarell

Akvarell
Akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE STANFIELD WALTERS (1838-1924): kustmotiv, signerad G.S. Walters 24,5x39 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

366049

2016-03-06