Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILKKA PÄRNI (född 1959), geometrisk komposition, signerad och daterad a tergo I Pärni -06/07, akryl på duk, ca 46 x 27 cm
366060
2016-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här