Frackur fickur

Frackur fickur
Frackur fickur
Frackur fickur
Frackur fickur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRACKUR, Siduna, arabiska siffror, sekund, blånerade visare, diameter 46 mm, FICKUR, silver / 800, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, sekund, innerboett i silver / 800, boettnr: 27377, diameter 50 mm, CHATELAINE, med medaljong, oädel metall, 1900-talets första hälft

Glas med repor, medaljong med bucklor, urtavla med emaljskador

366061

2016-03-08