Dockor 7 st bl.a Barbie
2016-03-05
366067
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BARBIE, KEN, MIDGE, SKIPPERDOCKOR, 3+2+1+1 st, 1960-70-tal
Diverse skador