Dockor 7 st bl.a Barbie

Dockor 7 st  bl.a Barbie
Dockor 7 st  bl.a Barbie
Dockor 7 st  bl.a Barbie
Dockor 7 st  bl.a Barbie
Dockor 7 st  bl.a Barbie
Dockor 7 st  bl.a Barbie
Dockor 7 st  bl.a Barbie
Dockor 7 st  bl.a Barbie

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARBIE, KEN, MIDGE, SKIPPERDOCKOR, 3+2+1+1 st, 1960-70-tal

Diverse skador

366067

2016-03-05