Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BARBIE, KEN, MIDGE, SKIPPERDOCKOR, 3+2+1+1 st, 1960-70-tal
Diverse skador
366067
2016-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här