Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖKBORD, tidigt 1900-tal, svartbemålat trä samt marmor, diameter 65 cm, höjd 65 cm

Visst slitage

366087

2016-03-06