Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal fanerad med jakaranda, mahogny med flera träslag, beslag i brons, höjd 85, 112x52, nyckel finns
smärre fanérskada, cites-intyg inkommer
366146
2016-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här