Butikshylla björk 1930-tal

Butikshylla björk 1930-tal
Butikshylla björk 1930-tal
Butikshylla björk 1930-tal
Butikshylla björk 1930-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUTIKSHYLLA, 1930-tal, björk, skåp och öppna hyllplan, höjd 200, 230x40 cm

Bruksslitage, skador

366183

2016-03-06