Peter Dahl Dansen
Valmis
2016-03-08
366186
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 48/250, bladstorlek 63x47 cm, oramade